Różności


2018 10




  Linki

Aktualności

wróć do wszystkich aktualności
2018-02-17 10:06:00

W czterech warszawskich halach rozpoczęła się w piątek rywalizacja w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu kobiet i mężczyzn. Mecze finałowe odbędą się w niedzielę.

W pierwszym dniu obu turniejów każda z drużyn rozegrała po dwa mecze. Wśród kobiet po dwa zwycięstwa zanotowały reprezentacje Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Szczecińskiego, Uniwersytetu Gdańskiego, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu i Uniwersytetu Jagiellońskiego, natomiast wśród mężczyzn komplet punktów mają drużyny Uniwersytetów – Gdańskiego i Zielonogórskiego. Najbardziej zacięta rywalizacja trwa w grupie A turnieju mężczyzn, gdzie aż trzy z czterech meczów zakończyły się remisami.

Ostatnie spotkania grupowe zostaną rozegrane w sobotę, a tego dnia poznamy również drużyny, które wywalczą awans do strefy medalowej, czyli zapewnią sobie udział w niedzielnych półfinałach.  

Akademickie Mistrzostwa Polski w futsalu kobiet
Piątek, 16 lutego
Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

Grupa A: Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu – Uniwersytet Warszawski 5:2, Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach – Politechnika Opolska 3:4, UW – PO 2:2, UAM – AWF Katowice 4:0
Hala Gier AWF (ul. Marymoncka 34)
Grupa B
: Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie 0:7, Uniwersytet Szczeciński – Politechnika Śląska w Gliwicach 8:1, UWM – PŚ 1:1, AWF Wrocław – USz 1:10
Grupa C: Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie – Uniwersytet Gdański 1:4, Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 4:0, UG – UEK 3:1, AWF Warszawa – AJD 3:1
Grupa D: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie – Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie 3:0, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu 1:4, UPK – PWSZ Wałbrzych 2:4, UJ – AWFiS Gdańsk 6:0

Sobota, 17 lutego
Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

Grupa A: AWF Katowice – UW (godz. 10.50), PO – UAM (11.50)
Hala CSR Bielany (ul. Lindego 20)
Grupa B
: USz – UWM (godz. 8.30), PŚ – AWF Wrocław (9.30)
Grupa C: AJD – UG (godz. 10.30), UEK – AWF Warszawa (10.30)
Grupa D: AWFiS Gdańsk – UPK (godz. 12.30), PWSZ Wałbrzych – UJ (13.30)
O miejsca 9-12: 3C – 3B (godz. 15), 3A – 3D (16)
Ćwierćfinały: 1B – 2C (godz. 17), 1C – 2B (18), 1A – 2D (19), 1D – 2A (20)

Niedziela, 18 lutego
Hala CSR Bielany (ul. Lindego 20)
O miejsca 5-8
: przegrani z 2 i 3 ćwierćfinału (godz. 9), przegrani z 1 i 4 ćwierćfinału (10)
O 11. miejsce (godz. 11)
O 9. miejsce (godz. 12)
O 7. miejsce (godz. 13)
O 5. miejsce (godz. 14)
Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)
Półfinały
: zwycięzcy 2 i 3 ćwierćfinału (godz. 9), zwycięzcy 1 i 4 ćwierćfinału (10)
O 3. miejsce (godz. 13.20)
O 1. miejsce (godz. 15.30)
DEKORACJA MEDALISTÓW (godz. 17.30)

Akademickie Mistrzostwa Polski w futsalu mężczyzn
Piątek, 16 lutego
Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)

Grupa A: Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu – Uniwersytet Warszawski 4:4, Politechnika Opolska – Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach 1:1, UW – UJK 6:6, AWF Poznań – PO 3:2
Grupa D: Politechnika Śląska w Gliwicach – Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu 4:2, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie 0:5
Hala CS-RWUM (ul. Księcia Trojdena 2c)
Grupa B
: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – Uniwersytet Zielonogórski 1:3, Politechnika Białostocka – Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy 3:3, UZg – WSG 5:1, UEK – PB 7:1
Grupa C: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie – Politechnika Łódzka 0:1, Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie – Uniwersytet Gdański 1:5, AGH – AJD 3:4, PŁ – UG 1:2
Grupa D: UAM – SGH 4:2, PŚ – PWSZ Tarnów 4:4

Sobota, 17 lutego
Hala CS-RWUM (ul. Księcia Trojdena 2c)
Grupa B
: PB – UZg (godz. 8.30), WSG – UEK (9.40)
Grupa C: UG – AGH (godz. 10.50), AJD – PŁ (12)
O miejsca 9-12: 3C – 3B (godz. 15.30), 3A – 3D (16.40)
Hala CSR Bielany (ul. Lindego 20)
Grupa A
: PO – UW (godz. 8.30), UJK – AWF Poznań (9.40)
Grupa D: PWSZ Tarnów – UAM (godz. 12.50), PŚ – SGH (14)
Ćwierćfinały: 1B – 2C (godz. 15.30), 1C – 2B (16.40), 1A – 2D (17.50), 1D – 2A (19)

Niedziela, 18 lutego
Hala CS-RWUM (ul. Księcia Trojdena 2c)
O miejsca 5-8
: przegrani z 2 i 3 ćwierćfinału (godz. 9), przegrani z 1 i 4 ćwierćfinału (10.10)
O 11. miejsce (godz. 11.20)
O 9. miejsce (godz. 12.30)
O 7. miejsce (godz. 13.40)
O 5. miejsce (godz. 14.50)
Hala CSiR UW (ul. Banacha 2a)
Półfinały
: zwycięzcy 2 i 3 ćwierćfinału (godz. 11), zwycięzcy 1 i 4 ćwierćfinału (12.10)
O 3. miejsce (godz. 14.20)
O 1. miejsce (godz. 16.30)
DEKORACJA MEDALISTÓW (godz. 17.30)

 
loguj