Strona główna 9 News 9 Aktualności 9 KONCERT DR MISIO

KONCERT DR MISIO

utworzone przez | gru 14, 2022 | Aktualności, News, Wydarzenia

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG wraz z Parlamentem Studentów UG oraz Klubokawiarnią Index zapraszają na koncert dr Misio, który odbędzie się już 15.12.2022 o godzinie 20 w klubie Index (mieszczącego się w DS nr 4).

Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych Studentów, Doktorantów oraz Pracowników – pierwsze 60 osób, które skorzystają z formularza, otrzyma bezpłatne wejście na koncert. Liczy się kolejność zgłoszeń, zatem do dzieła!

Zapraszamy!

Link do zapisów oraz link do wydarzenia

Dr MISIO – zespół pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, znanego ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego, m.in. „Wesele”, „Dom zły” „Drogówka”, „Kler” oraz z doskonałej roli w serialu “Król”.

Kapela gra ostrego rock’n’rolla bez przebaczenia, a solidne brzmienie, ciężkie riffy i świetne teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego, to znak rozpoznawczy całego projektu. Ich twórczość stanowi Interesującą propozycję, nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim dla ludzi, którzy poszukują w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, są otwarci na oryginalną na formę, a przy tym nie stronią od wspólnej, wręcz rytualnej zabawy. Dr MISIO ma na swoim koncie cztery płyty: „Młodzi”, „Pogo” (której producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff), „Zmartwychwstaniemy” oraz najnowszy, świecący triumfy album “Strach XXI Wieku”.

Najbardziej rozpoznawalnymi utworami zespołu są, m.in.: „Pogo”, „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster” i „Pismo”, do którego kontrowersyjny, ale bardzo dobrze oceniany teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.

Koncert dr Misio na Uniwersytecie Gdańskim
Koncert dr Misio na Uniwersytecie Gdańskim