Strona główna 9 ARTYKUŁY 9 Sport 9 Aktywna sportowa wiosna? Uniwersytet Gdański zaprasza do ćwiczenia na kampusie.

Aktywna sportowa wiosna? Uniwersytet Gdański zaprasza do ćwiczenia na kampusie.

utworzone przez | maj 17, 2022 | Sport

Teraz można zadbać o lepszą kondycję i dobre samopoczucie, dołączając do wspólnych ćwiczeń na świeżym powietrzu. Pracownicy Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu UG zachęcają do przychodzenia na ich cykliczne, darmowe zajęcia sportowe na świeżym powietrzu. W programie stretching czy trening wzmacniający, można nawet rozpocząć przygodę z bieganiem.

Zajęcia są bezpłatne dla wszystkich zainteresowanych. Organizatorzy proszą tylko, aby zabrać ze sobą karimatę do ćwiczeń, wygodny strój i dobry humor!

Zajęcia odbywają się według grafiku:

poniedziałek 12.30–13.30 – trening wzmacniający. Prowadzenie Anna Soszyńska; terminy: 30 maja, 6 i 13 czerwca;

środa i czwartek 12.00–13.00 – Jak zacząć przygodę z bieganiem? Prowadzenie Andrzej Cieplik; terminy: 25 maja, 1, 2, 8 i 9 czerwca;

piątek 11.00-12.00 – stretching / zdrowy kręgosłup. Prowadzenie Joanna Kania-Kot; terminy: 27 maja, 3 i 10 czerwca.

Miejsce zbiórki: Kampus UG w Oliwie, trawnik przy Bibliotece – koło napisu „I love UG”.

ZP

Kalejdoskop sportowy przygotowywany jest we współpracy z Klubem Uczelnianym AZS UG,
Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu UG oraz Zespołem Prasowym UG