Strona główna 9 ARTYKUŁY 9 Sport 9 Piękne pokazy Aerobiku Sportowego na AMP w Łodzi

Piękne pokazy Aerobiku Sportowego na AMP w Łodzi

utworzone przez | kwi 24, 2024 | Sport

W dniach 11‒13 kwietnia 2024 roku odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Aerobiku Sportowym, których gospodarzem była Politechnika Łódzka. Nasze reprezentantki z sekcji aerobiku sportowego zaprezentowały na nich przygotowywane od wielu miesięcy pokazy. Trudne treningi, podczas których trenowały skomplikowane układy, przyniosły bardzo dobre efekty – w występach teamów zawodniczki trenerki Joanny Kani-Kot zdobyły brązowy medal.

W jednej z najtrudniejszych kategorii, czyli kategorii solistek, poziom był niewyobrażalnie wysoki, a nasza reprezentantka Małgorzata Daniluk zajęła 12 miejsce. Małgorzata Daniluk wystąpiła też z Małgorzatą Izdebską w kategorii duetów, co dało dziewczynom 4 miejsce w klasyfikacji generalnej. Uniwersytet Gdański w klasyfikacji generalnej znalazł się na 10 miejscu.

Dziękujemy całemu teamowi za reprezentowanie barw naszej uczelni.

Skład reprezentacji UG:
Małgorzata Daniluk – solistka/duet