Strona główna 9 ARTYKUŁY 9 Sport 9 Piękne występy zawodniczek sekcji aerobiku sportowego

Piękne występy zawodniczek sekcji aerobiku sportowego

utworzone przez | maj 22, 2023 | Sport

W dniach 5–7 maja br. w Łódzkiej Zatoce Sportu odbyły się zawody aerobiku sportowego rozgrywane w ramach Akademickich Mistrzostw Polski. W zawodach udział wzięły nasze wspaniałe studentki, które swoje starty zdecydowanie mogą zaliczyć do udanych.

Przygotowanie układu do występu wymaga od sportowców wielkiego wysiłku, determinacji i zaangażowania. Nasze studentki, trenujące pod okiem Joanny Kani-Kot, wykazały wszystkie te cechy, dzięki czemu w Akademickich Mistrzostwach Polski sekcja aerobiku sportowego AZS UG zajęła 11 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 3 miejsce w klasyfikacji uniwersytetów. Duet Małgorzata & Małgorzata zajął 5 miejsce w swojej konkurencji. Małgorzata Daniluk w solowym występie zajęła 15 miejsce. W rywalizacji teamów dziewczyny otrzymały 11 lokatę.