Strona główna 9 ARTYKUŁY 9 Sport 9 Pracownicy Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu UG z wizytą w Splicie

Pracownicy Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu UG z wizytą w Splicie

utworzone przez | lis 24, 2023 | Sport

W ramach sojuszu dziewięciu nadmorskich uczelni przedstawiciele CWFiS UG gościli w Splicie. Wizyta była okazją do dyskusji w obszarze sportu i kultury fizycznej.

Spotkanie zorganizowano w ramach formuły Staff Week i zatytułowano „Challenges and Opportunities: International Sports Context”. Brali w nim udział Tomasz Aftański, Andrzej Cieplik oraz Adam Miotk – nauczyciele akademiccy CWFiS oraz trenerzy w sekcjach sportowych Klubu Uczelnianego AZS UG.

Oprócz kilku dni wykładów i praktycznych ćwiczeń uczestnicy mieli okazję zwiedzić Split oraz nawiązać dodatkowe relacje z członkami sojuszu SEA-EU.

oprac. EMW
Zespół Prasowy UG